poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Urodzinowo

Wrrr jakoś tak dziwnie, po Świętach się nie mogę pozbierać, pogoda ostatnio też nas nie rozpieszcza. Najlepiej zaszyć się pod ciepłym kocykiem i nic nie robić :P Jakoś dzisiaj przełamuję tę niechcice, zdjęcia już opisane (częściowo) i dziele się nowościami.
Przed Świętami Braciszek skończył już 25 lat, taka mała okrągła rocznica :) Jak ten czas szybko leci ! Wiek już słuszny, poważniejsze koszule powinny zająć większą część garderoby ;)  Kiedyś przypadkowo natrafiłam o tutaj. Takie origami :D a co jak bawić się papierem, to na całego. Miała być tylko jedna koszulka, ale tak mi dobrze szło z tym origami że powstało ich jeszcze parę :) i taki oto pomysł na męską karteczkę urodzinową:

a tak się prezentuje wnętrze:
Wieszaki ręcznie robione, z bardzo miękkich drucików.
Składanie koszul, nie jest wcale takie proste jakby się wydawało :) Przy składaniu koszul skorzystałam z pomocy. Instrukcje są proste, więc łatwo i szybko, można mieć pełną szafę nie nagannie złożonych męskich koszul ;) Co prawda, jak pisze autorka, nie każdy banknot nadaje się do składania, ze względu na wymiary. Im większa powierzchnia materiału, tym ładniejsza koszulka wyjdzie, takie jest moje zdanie :) Najlepsze są wymiary 12x12 cm.
Troszkę szczegółów:

Pod koszulki można rozłożyć, i wykorzystać jako mały schowek np. na życzenia czy inna niespodziankę:)
Papierki Lidlowe, cyferki i literki otrzymane:) wieszaki własne:)
A w niedzielne popołudnie gościły u nas muffinki z czekoladową wkładką:), ale o tym to już następnym razem.

2 komentarze:

  1. Bardzo pomysłowa karteczka:) Świetna jest!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow! w życiu nie udało mi się chyba tak równo poskładać koszuli w realu, o papierze nie wspominając! świetny pomysł!

    OdpowiedzUsuń